Pedagogický sbor


Mgr. Martina Mynaříková

Vyučuje: Český jazyk a literatura
Kontakt: Martina.Mynarikova@zamekkurim.cz

Mgr. Jana Čikovová

Vyučuje: Fyzika, Matematika
Kontakt: Jana.Cikovova@zamekkurim.cz

Ing. Tereza Zámečníková

Vyučuje: Anglický jazyk, Fyzika, Strojírenská technologie
Kontakt: Tereza.Zamecnikova@zamekkurim.cz

Mgr. Bonaventurová Kateřina

Vyučuje: Fyzika
Kontakt: katerina.bonaventurova@zamekkurim.cz

Ing. Jiří Hort

Vyučuje: Technická dokumentace, Programování, Operační systémy, Elektronické počítače, Grafické systémy, Výpočetní technika
Kontakt: Jiri.Hort@zamekkurim.cz

Ing. Brymová Ilona

Vyučuje: Odborné ekonomické předměty
Kontakt: ilona.brymova@zamekkurim.cz

Ing. Stanislav Jukl

Vyučuje: Strojnictví, Technická dokumentace, Technologie
Kontakt: Stanislav.Jukl@zamekkurim.cz

Mgr. Petr Kučera

Vyučuje: Tělesná výchova, Chemie a ekologie, Hospodářský zeměpis
Kontakt: Petr.Kucera@zamekkurim.cz

RNDr. Martina Květoňová

Vyučuje: Matematika
Kontakt: Martina.Kvetonova@zamekkurim.cz

Mgr. Monika Nečasová

Vyučuje: Ruský jazyk, Český jazyk a literatura, Český jazyk pro cizince
Kontakt: Monika.Necasova@zamekkurim.cz

Ing. Vojtěch Novotný

Vyučuje: Výpočetní technika, Počítačové sítě
Kontakt: Vojtech.Novotny@zamekkurim.cz

Ing. Zdeněk Pavlíček

Vyučuje: Technická dokumentace, Kontrola a měření, Programování strojů, Technologie, Strojnictví
Kontakt: Zdenek.Pavlicek@zamekkurim.cz

Ing. Ladislav Pavlíček

Vyučuje: Elektrická měření, Základy elektrotechniky, Technologie
Kontakt: Ladislav.Pavlicek@zamekkurim.cz

Mgr. Červená Pavlína

Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: pavlina.cervena@zamekkurim.cz

Ing. Miroslava Smíšková

Vyučuje: Matematika, Ekonomika, Účetnictví, Praxe
Kontakt: Miroslava.Smiskova@zamekkurim.cz

Mgr. Lucie Peprlová

Vyučuje: Občanská nauka, Základy společenských věd
Kontakt: lucie.peprlova@zamekkurim.cz

Ing. Gallus Jiří

Vyučuje: Matematika, Fyzika, Výpočetní technika, Odborné elektro
Kontakt: jiri.gallus@zamekkurim.cz

Ing. Miroslava Smíšková

Vyučuje: Matematika, Ekonomika, Účetnictví, Praxe
Kontakt: Miroslava.Smiskova@zamekkurim.cz

Bc. Kolocová Pavla

Vyučuje: Odborné ekonomické, Administrativu
Kontakt: pavla.kolocova@zamekkurim.cz

Ing. Kusek Josef

Vyučuje: Odborné strojírenské
Kontakt: josef.kusek@zamekkurim.cz

Ing. Mgr. Švec Adam PhD. MBA

Vyučuje: Výpočetní technika, Operační systémy, Odborné elektrotechnické
Kontakt: adam.svec@zamekkurim.cz

 
 

Učitelé praktického vyučování

Elektrotechnického:

Fikes Milan

Hruška Michal

Ing. Hudeček Václav

Plšek Mojmír

Vlček Petr

Strojírenského:

Berčík Libor

Ing. Boček Vladimír

Ing. Jukl Stanislav

Kazda Stanislav

Lunda Antonín