Pedagogický sbor

PhDr. Dana Brown

Vyučuje: Český jazyk a literatura, Německý jazyk
Kontakt: Dana.Brown@zamekkurim.cz

Mgr. Jana Čikovová

Vyučuje: Fyzika, Matematika
Kontakt: Jana.Cikovova@zamekkurim.cz

Bc. Monika Grabovská

Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: Monika.Grabovska@zamekkurim.cz

Ing. František Hofírek

Vyučuje: Fyzika
Kontakt: Frantisek.Hofirek@zamekkurim.cz

Ing. Jiří Hort

Vyučuje: Technická dokumentace, Programování, Operační systémy, Elektronické počítače, Grafické systémy, Výpočetní technika
Kontakt: Jiri.Hort@zamekkurim.cz

Bc. Lukáš Chmel

Vyučuje: Tělesná výchova, Hardware, Výpočetní technika, Elektrotechnologie
Kontakt: Lukas.Chmel@zamekkurim.cz

Ing. Stanislav Jukl

Vyučuje: Strojnictví, Technická dokumentace, Technologie
Kontakt: Stanislav.Jukl@zamekkurim.cz

Mgr. Petr Kučera

Vyučuje: Tělesná výchova, Chemie a ekologie, Hospodářský zeměpis
Kontakt: Petr.Kucera@zamekkurim.cz

RNDr. Martina Květoňová

Vyučuje: Matematika
Kontakt: Martina.Kvetonova@zamekkurim.cz

Mgr. Monika Nečasová

Vyučuje: Ruský jazyk, Český jazyk a literatura, Český jazyk pro cizince
Kontakt: Monika.Necasova@zamekkurim.cz

Ing. Vojtěch Novotný

Vyučuje: Výpočetní technika, Počítačové sítě
Kontakt: Vojtech.Novotny@zamekkurim.cz

Ing. Zdeněk Pavlíček

Vyučuje: Technická dokumentace, Kontrola a měření, Programování strojů, Technologie, Strojnictví
Kontakt: Zdenek.Pavlicek@zamekkurim.cz

Ing. Ladislav Pavlíček

Vyučuje: Elektrická měření, Základy elektrotechniky, Technologie
Kontakt: Ladislav.Pavlicek@zamekkurim.cz

Ing. Aleš Raus

Vyučuje: Výpočetní technika, Číslicová technika, Operační systémy, Základy elektrotechniky, Elektronika
Kontakt: Ales.Raus@zamekkurim.cz

Ing. Miroslava Smíšková

Vyučuje: Matematika, Ekonomika, Účetnictví, Praxe
Kontakt: Miroslava.Smiskova@zamekkurim.cz

Mgr. Miroslava Strnadelová

Vyučuje: Občanská nauka, Dějepis, Technika administrativy, Obchodní korespondence, Ekonomika, Základy společenských věd, Marketing a management
Kontakt: Miroslava.Strnadelova@zamekkurim.cz

Mgr. Michaela Vokřínková

Vyučuje: Matematika
Kontakt: Michaela.Vokrinkova@zamekkurim.cz

Ing. Tereza Zámečníková

Vyučuje: Anglický jazyk, Fyzika, Strojírenská technologie
Kontakt: Tereza.Zamecnikova@zamekkurim.cz