Pedagogický sbor
Mgr. Novotná Lucia, DiS.
Výchovná poradkyně
Vedoucí Školního poradenského pracoviště
Vyučuje: Občanská nauka, Základy společenských věd, Dějepis
Kontakt: lucia.novotna@zamekkurim.cz
Ing. Varmužková Ilona
Zástupce ředitele pro teoretické vyučování
Vyučuje: Odborné ekonomické předměty
Kontakt: ilona.brymova@zamekkurim.cz
ilona.varmuzkova@zamekkurim.cz
Mgr. Petr Kučera
Metodik prevence
Vyučuje: Tělesná výchova, Chemie a ekologie, Hospodářský zeměpis
Kontakt: petr.kucera@zamekkurim.cz
Ing. Hana Novotná
Výchovná poradkyně
Zástupce ředitele
Jednatelka
Vyučuje: Technické kreslení
Kontakt: hana.novotna@zamekkurim.cz
Ing. Vojtěch Novotný
Ředitel
Vyučuje: Výpočetní technika, Počítačové sítě
Kontakt: vojtech.novotny@zamekkurim.cz
Ing. Jiří Hort
Správce ICT
Vyučuje: Technická dokumentace, Programování, Operační systémy, Elektronické počítače, Grafické systémy, Výpočetní technika
Kontakt: jiri.hort@zamekkurim.cz
Ing. Miroslava Smíšková
Předsedkyně předmětové komise přírodovědné a ekonomické předměty
Vyučuje: Ekonomika, Účetnictví, Praxe
Kontakt: miroslava.smiskova@zamekkurim.cz
Ing. Ladislav Pavlíček
Předseda předmětové komise odborné předměty elektrotechnické a strojírenské
Vyučuje: Elektrická měření, Základy elektrotechniky, Technologie
Kontakt: ladislav.pavlicek@zamekkurim.cz
Mgr. Jana Čikovová
Předsedkyně předmětové komise přírodovědné předměty
Vyučuje: Matematika, Fyzika
Kontakt: jana.cikovova@zamekkurim.cz
Mgr. Lucie Peprlová
Předsedkyně předmětové komise humanitní předměty
Vyučuje: Český jazyk, Občanská nauka, Německý jazyk
Kontakt: lucie.peprlova@zamekkurim.cz
Mgr. et Mgr. Klumpnerová Lenka
Kariérová poradkyně
Vyučuje: Odborné ekonomické předměty
Kontakt: lenka.klumpnerova@zamekkurim.cz
Mgr. Strnadová Marie
Výchovná poradkyně pro žáky s odlišným mateřským jazykem
Vyučuje: Ruský jazyk, čeština pro cizince
Kontakt: marie.strnadova@zamekkurim.cz
Mgr. Radek Ševčík Ph.D.
Vyučuje: Fyzika, elektrotechnika
Kontakt: radek.sevcik@zamekkurim.cz
Ing. Zdeněk Pavlíček
Vyučuje: Technická dokumentace, Kontrola a měření, Programování strojů, Technologie, Strojnictví
Kontakt: zdenek.pavlicek@zamekkurim.cz
Mgr., Ing. Dita Školoudová
Vyučuje: Matematika, Ekonomika
Kontakt: dita.skoloudova@zamekkurim.cz
Ing. Ustohalová Markéta
Vyučuje: Matematika, Ekonomika
Kontakt: marketa.ustohalova@zamekkurim.cz
Ing. Domanský Ondřej
Vyučuje: Odborné elektrotechnické a informatické předměty
Kontakt: ondrej.domansky@zamekkurim.cz
Mgr. Bartošová Linda
Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: linda.bartosova@zamekkurim.cz
Mgr. Krajčovičová Lenka
Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: lenka.krajcovicova@zamekkurim.cz
Mgr. Zdislava Suchá
Vyučuje: Český jazyk, Český jazyk pro cizince
Kontakt: zdislava.sucha@zamekkurim.cz
Mgr. Lazar Ivo
Vyučuje: Odborné informatické předměty
Kontakt: ivo.lazar@zamekkurim.cz
Mgr. Prachárová Martina
Vyučuje: Tělesná výchova
Kontakt: martina.pracharova@zamekkurim.cz
Bc. Burgerová Veronika
Vyučuje: Výpočetní technika, programování
Kontakt: veronika.burgerova@zamekkurim.cz
Ing. Montag Oldřich
Vyučuje: Výpočetní technika, odborné elektrotechnické
Kontakt: oldrich.montag@zamekkurim.cz
Mgr. Chocholatý Marek
Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: marek.chocholaty@zamekkurim.cz
Bc. Netolický Michal
Vyučuje: Výpočetní technika
Kontakt: michal.netolicky@zamekkurim.cz
Ing. Eva Kulíková
Vyučuje: Matematika, Ekonomika
Kontakt: eva.kulikova@zamekkurim.cz
Mgr. Kolková Adéla
Vyučuje: Český jazyk, Dějepis
Kontakt: adela.kolkova@zamekkurim.cz
Ing. Horák Petr
Vyučuje: Elektrotechnika
Kontakt: petr.horak@zamekkurim.cz
Ing. Stanislav Jukl
Vyučuje: Strojnictví
Kontakt: stanislav.jukl@zamekkurim.cz
Učitelé praktického vyučování
Elektrotechnického:
Hruška Michal
Vrchní mistr elektrotechnická oblast
Kontakt: michal.hruska@zamekkurim.cz
Ing. Hudeček Václav
Vlček Petr
Herman Jiří
Prokeš Jaromír
Němeček Václav
Filla Luboš
Fikes Milan
Strojírenského:
Kazda Stanislav
Vrchní mistr strojírenská oblast
Kontakt: stanislav.kazda@zamekkurim.cz
Ing. Jukl Stanislav
Lunda Antonín
Jůza Lukáš
Ing. Boček Vladimír
Rozpis konzultačních hodin 2023/2024
Vyučující |
Den |
Vyučovací hodina |
Bartošová |
út |
8 |
Varmužková |
čt |
0 |
Burgerová |
čt |
9 |
Čikovová |
po |
9 |
Domanský |
po |
3 |
Foller |
po |
9 |
Hort |
st |
8 |
Chocholatý |
čt |
0 |
Klumpnerová |
st |
8 |
Kolková |
út |
0 |
Krajčovičová |
st |
0 |
Kučera |
po |
5 - 7 |
Kulíková |
út |
0 |
Lazar |
čt |
8 |
Montag |
čt |
0 |
Novotná |
Po,st |
3,7 |
Pavlíček L. |
čt |
9 |
Pavlíček Z. |
út |
9 |
Peprlová |
čt |
8 |
Prachárová |
po |
8 |
Smíšková |
st |
9 |
Strnadová |
po |
0 |
Suchá |
po |
0 |
Školoudová |
čt |
0 |
Ustohalová |
út |
9 |
Netolický |
pá |
6 |
Studentům doporučujeme domluvit se na konzultační hodinu předem, aby nebyla obsazena žákem s jiným učivem.
V případě potřeby jsou po domluvě s vyučujícím možné i jiné termíny.