Pedagogický sbor


Žáky a rodiče prosíme, aby pedagogy kontaktovali primárně přes školní informační systém.


Mgr. Novotná Lucia, DiS.
Výchovná poradkyně
Vedoucí Školního poradenského pracoviště

Vyučuje: Občanská nauka, Základy společenských věd, Dějepis 

Kontakt: lucia.novotna@zamekkurim.cz

Ing. Brymová Ilona
Zástupce ředitele pro teoretické vyučování

Vyučuje: Odborné ekonomické předměty
Kontakt: ilona.brymova@zamekkurim.cz

Mgr. Petr Kučera
Metodik prevence

Vyučuje: Tělesná výchova, Chemie a ekologie, Hospodářský zeměpis
Kontakt: petr.kucera@zamekkurim.cz

Ing. Hana Novotná
Výchovná poradkyně
Zástupce ředitele
Jednatelka

Vyučuje: Technické kreslení
Kontakt: hana.novotna@zamekkurim.cz

Ing. Vojtěch Novotný
Ředitel

Vyučuje: Výpočetní technika, Počítačové sítě
Kontakt: vojtech.novotny@zamekkurim.cz

Ing. Jiří Hort
Správce ICT

Vyučuje: Technická dokumentace, Programování, Operační systémy, Elektronické počítače, Grafické systémy, Výpočetní technika
Kontakt: jiri.hort@zamekkurim.cz

Ing. Miroslava Smíšková
Předsedkyně předmětové komise přírodovědné a ekonomické předměty

Vyučuje: Ekonomika, Účetnictví, Praxe
Kontakt: miroslava.smiskova@zamekkurim.cz

Ing. Ladislav Pavlíček
Předseda předmětové komise odborné předměty elektrotechnické a strojírenské

Vyučuje: Elektrická měření, Základy elektrotechniky, Technologie
Kontakt: ladislav.pavlicek@zamekkurim.cz

Mgr. Jana Čikovová
Předsedkyně předmětové komise přírodovědné předměty

Vyučuje: Matematika, Fyzika
Kontakt: jana.cikovova@zamekkurim.cz

Mgr. Lucie Peprlová
Předsedkyně předmětové komise humanitní předměty

Vyučuje: Český jazyk, Občanská nauka, Německý jazyk
Kontakt: lucie.peprlova@zamekkurim.cz

Mgr. et Mgr. Klumpnerová Lenka
Kariérová poradkyně

Vyučuje: Odborné ekonomické předměty
Kontakt: lenka.klumpnerova@zamekkurim.cz

Mgr. Strnadová Marie
Vedoucí komise pro studium cizinců

Vyučuje: Ruský jazyk, čeština pro cizince
Kontakt: marie.strnadova@zamekkurim.cz

Ing. Foller Bronislav, Ph. D.

Vyučuje: Odborné strojírenské předměty, fyzika
Kontakt: bronislav.folle@zamekkurim.cz

Ing. Zdeněk Pavlíček

Vyučuje: Technická dokumentace, Kontrola a měření, Programování strojů, Technologie, Strojnictví
Kontakt: zdenek.pavlicek@zamekkurim.cz

Mgr., Ing. Dita Školoudová

Vyučuje: Matematika, Ekonomika
Kontakt: dita.skoloudova@zamekkurim.cz

Ing. Stanislav Jukl

Vyučuje: Strojnictví
Kontakt: stanislav.jukl@zamekkurim.cz

Ing. Domanský Ondřej

Vyučuje: Odborné elektrotechnické a informatické předměty
Kontakt: ondrej.domansky@zamekkurim.cz

Mgr. Bartošová Linda

Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: linda.bartosova@zamekkurim.cz

Mgr. Krajčovičová Lenka

Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: lenka.krajcovicova@zamekkurim.cz

Mgr. Zdislava Suchá

Vyučuje: Český jazyk, Český jazyk pro cizince
Kontakt: zdislava.sucha@zamekkurim.cz

Mgr. Lazar Ivo

Vyučuje: Odborné informatické předměty
Kontakt: ivo.lazar@zamekkurim.cz

Mgr. Prachárová Martina

Vyučuje: Tělesná výchova
Kontakt: martina.pracharova@zamekkurim.cz

Bc. Burgerová Veronika

Vyučuje: Výpočetní technika, programování
Kontakt: veronika.burgerova@zamekkurim.cz

Ing. Montag Oldřich

Vyučuje: Výpočetní technika, odborné elektrotechnické
Kontakt: oldrich.montag@zamekkurim.cz

Mgr. Chocholatý Marek

Vyučuje: Anglický jazyk
Kontakt: marek.chocholaty@zamekkurim.cz

Mgr. Kolková Adéla

Vyučuje: Český jazyk, Dějepis
Kontakt: adela.kolkova@zamekkurim.cz

Ing. Eva Kulíková

Vyučuje: Matematika, Ekonomika
Kontakt: eva.kulikova@zamekkurim.cz

Bc. Martin Přistal

Vyučuje: Elektrotechnické předměty, Fyzika
Kontakt: martin.pristal@zamekkurim.cz

Učitelé praktického vyučování

Elektrotechnického:

Hruška Michal
Vrchní mistr elektrotechnická oblast
Kontakt: michal.hruska@zamekkurim.cz

Ing. Hudeček Václav

Bc. Přistal Martin

Vlček Petr

Herman Jiří

Prokeš Jaromír

Doupovec Miroslav

Fikes Milan

Strojírenského:

Kazda Stanislav
Vrchní mistr strojírenská oblast
Kontakt: stanislav.kazda@zamekkurim.cz

Ing. Boček Vladimír

Ing. Jukl Stanislav

Lunda Antonín

Doupovec Miroslav